Movies
Ratings
1351
Repo ManRated ★ 2.5
The SalvationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
GettysburgRated ★ 2.0
The Cotton ClubRated ★ 2.0
They LiveRated ★ 4.0
StarmanRated ★ 3.0
ChristineRated ★ 3.0
Escape from New YorkRated ★ 3.0
Prince of DarknessRated ★ 2.0
Dark StarRated ★ 4.0
Village of the DamnedRated ★ 3.0
Cigarette BurnsRated ★ 3.0
VampiresRated ★ 4.0
Big Trouble in Little ChinaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 3.0
Evil Dead IIRated ★ 2.0
Top DogRated ★ 2.0