Titles you rated
Tale of TalesRated ★ 4.0
Empire of CorpsesRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 4.5
Blue Exorcist: The MovieRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
TimingRated ★ 4.5
Tales from EarthseaRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0