Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0