Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
PietaRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5