Movies
Ratings
1475
MonsterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Rose MakerRated ★ 3.5
The PlayerRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
TimbuktuRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
TruthRated ★ 3.5
The Painted VeilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0