Titles you rated
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
Sailor Moon RRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.5- Wonderful LifeRated ★ 4.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 4.5- Magic Knight RayearthRated ★ 5.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 5.0