Series
Ratings
209
GlitchRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵 빵Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0