Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0