Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0