Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0