Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0