Series
Ratings
295
Queen of TearsRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5