Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0