Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0