Movies
Ratings
107
HerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0