Titles you rated
RatchedRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5