Titles you rated
Bee MovieRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0