Movies
Ratings
1003
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Inside Man: Most WantedRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
ConcussionRated ★ 2.5
iHostageRated ★ 2.0
Smash and GrabRated ★ 3.0
NuggetsRated ★ 3.5
Kiwi!Rated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Grave Encounters 2Rated ★ 2.0
StrawRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Don't Hug Me, I'm Scared II: TimeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.0