Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Strange RiverRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Don't Tell MotherRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 5.0
QueerRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0