Series
Ratings
349
PluribusRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0