Titles you rated
The LighthouseRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5