Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.5