Movies
Ratings
956
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5