Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.5