Titles you rated
Last HolidayRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 4.0
Bloody HellRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 1.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Violent NightRated ★ 3.0