Series
Ratings
68
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
- Rainbow RomanceRated ★ 3.0