Movies
Ratings
83
The AttorneyRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 1.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 2.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 2.0
Love StoryRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 5.0