Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0