Movies
Ratings
847
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TrapRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 3.5