Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Captain FallRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0