Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0