Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.5
The Greatest Night in PopRated ★ 4.0