Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0