Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0