Movies
Ratings
108
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Flushed AwayRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
JunoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0