Series
Ratings
47- DoubtRated ★ 4.0
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
 My Liberation DiaryRated ★ 4.5 My Liberation DiaryRated ★ 4.5
 Juvenile JusticeRated ★ 3.5 Juvenile JusticeRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
 Money HeistRated ★ 4.5 Money HeistRated ★ 4.5
 Money Heist season 3Rated ★ 4.5 Money Heist season 3Rated ★ 4.5
 Money Heist season 2Rated ★ 4.5 Money Heist season 2Rated ★ 4.5
 Money Heist season 1Rated ★ 4.5 Money Heist season 1Rated ★ 4.5
 Stranger Season 2Rated ★ 4.0 Stranger Season 2Rated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.0 Stranger ThingsRated ★ 3.0
 Baki Season 1: Part 1Rated ★ 2.0 Baki Season 1: Part 1Rated ★ 2.0
 Alone in LoveRated ★ 5.0 Alone in LoveRated ★ 5.0
 Beethoven VirusRated ★ 4.0 Beethoven VirusRated ★ 4.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
 Lovers in ParisRated ★ 4.0 Lovers in ParisRated ★ 4.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0