Movies
Ratings
828
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5