Titles you rated
HuntRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 0.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5