Movies
Ratings
68
MotherRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0