Movies
Ratings
112
Cast AwayRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
OblivionRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 5.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0