Movies
Ratings
98
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0