Movies
Ratings
46
HancockRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0