Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 3.0