Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 4.0