Movies
Ratings
92
JumanjiRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5