Series
Ratings
32
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0