Titles you rated
The RoundupRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
BeatsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 0.5
MinariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 0.5