Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marriage Vacation Season 2Rated ★ 1.5- With YouRated ★ 2.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0