Movies
Ratings
387
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Walk UpRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
The CommuneRated ★ 3.0
NopeRated ★ 5.0