Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0